Forum

Technika Populárů.

knihy Škoda Populár

Datum: 31.10.2014 | Vložil: Jirka

Vážení přátelé,
kdysi jsem někde narazil na knihu o Populárku (ani pan Morava ani pan Tuček) a za boha si nemohu vzpomenout ani na název, ani na autora. Pochopitelně odkaz zůstal v padlém počítači).

Re: knihy Škoda Populár

Datum: 07.11.2014 | Vložil: Vraťa

Znám jen ty dvě. Nádherný je také cestopis Tango Argentino. Ten jsem četl snad třikrát.

most

Datum: 20.10.2014 | Vložil: petr

Zdravím. Sháním most přední nápravy na svého Populára 1100 OHV, rv 1938. Kdyby měl někdo nějaký náhradní, beru klidně i se zbytkem rámu. Díky

talířové kolo diferenciál

Datum: 16.10.2014 | Vložil: Ondřej Novák

Zdravím všechny příznivce populárů, hřídel do převodovky jsem sehnal ale zároveň jsem zjistil že potřebuji i talířové kolo, nemáte někdo navíc nějaké? děkuji Ondra

Pastorek do převodovky

Datum: 24.07.2014 | Vložil: Ondra

Ahoj všem, prosím zda by jste někdo něměl na prodej pastorek a eventuelně talířové kolo do převodovky. Pastorek by měl mít 8 zubů. Můj má uštípnutý zub. Moc děkuji. Ondra

Re: Pastorek do převodovky

Datum: 24.07.2014 | Vložil: Vraťa

Zatím jsem měl smůlu. Koupil jsem dvě nápravy a u obou chyběl zub. Také tedy sháním, ale převodovku s diferenciálem.

Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 25.07.2014 | Vložil: ondra

no to ja mam jeden zub nastipnutej, mam ale krasny tenhle hřídel s 7 zuby ale na to zase nemam to velké kolo, to by jsi náhodou neměl? Pak až to sezenu tak bude jedna prevodovka na díly pokud budes neco z toho potrebovat ale nemam cas dyferaku..

Re: Pastorek do převodovky

Datum: 06.08.2014 | Vložil: Ondra

Lidičky stále sháním převodovku na populárka.. nemáte někdo... díky moc

Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 15.08.2014 | Vložil: Milan Morava

Převodovku...jakou ? Diferenciálovou, nebo bez ? K jakému modelu Populara?

Re: Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 31.10.2014 | Vložil: Jirka

Když už jsme nakousli ty převodovky-lze zaměnit -případně za jakých podmínek převodovku s rozvodovkou za diferenciálovou?

Re: Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 24.11.2014 | Vložil: nejtek

Já sháním převodovku s dif. na 420 r.v.1934 3serie, co se týče pastorku a tal. kola tak by se dal vyrobyt čím víc by Vás bylo tak by to bylo lepší

Tlak v pneumatikách.

Datum: 28.06.2014 | Vložil: Vraťa

Má někdo zkušenosti s tlakem v pneu?_
Jestli foukat podle příručky?

Re: Tlak v pneumatikách.

Datum: 03.07.2014 | Vložil: pepa

foukám podle návodu k obsluze a jezdí jako drak

Re: Re: Tlak v pneumatikách.

Datum: 19.07.2014 | Vložil: Milan Morava

Přední pneu už více než 30 let hustím na 2 atm., zadek (bezdiferenciálový) na 2, 2, poku jedu s rodinou, tedy 4 osoby, tak až na 3 atm. Jezdím na pneu Barum 5,00 - 16 , tam to vyhovuje. Německé Pneumanty mají huštění jiné, tam jsem dával 2,5 a 3,3 atm.

Re: Re: Re: Tlak v pneumatikách.

Datum: 23.07.2014 | Vložil: Vraťa

Já hustím přední 1,4 a zadní 1,3. Jezdíme pouze dva.

Re: Re: Tlak v pneumatikách.

Datum: 01.11.2014 | Vložil: Jirka

Mám obuté 5,00-16 "užovky" Barum a vzhledem k tomu, že mám převodovku s rozvodovkou foukám 2,50 na všech kolech. Začínal jsem na 1,8 a připadalo mě to, že v zatáčkách a při otáčení se ty gumy dost "žvýkají".

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek