Forum

Technika Populárů.

Re: Sraz

Datum: 14.03.2015 | Vložil: Vraťa

Milane mne pozvali pořadatelé, ale nemohu, neboť v tento termín vždy pořádáme naši největší klubovou akci Helfštýnský okruh. Snad nám všem vyjde počasí.

Re: Re: Sraz

Datum: 25.04.2015 | Vložil: Milan Morava

Já taky nepojedu. Budu v práci...

Popular 995 "Liduška"

Datum: 09.01.2015 | Vložil: Milan Morava

Chci požádat majitele tohoto modelu Populara , kteří mne nekontaktovali, nebo já jsem nekontaktoval je, o sdělení čísla vašeho vozu (je číslo motoru), pro dokompletování dokumentace dochovaných "Lidušek". Pište rovnou sem, nebo na e-mail vcczirovnice@atlas.cz Děkuji.

Re: Popular 995 "Liduška"

Datum: 11.01.2015 | Vložil: stano,zvolen,sk

skoda popular 995sv ,,liduska,, r.v. 1941, vyr.č:75873,plne funkcny,nerenovovany,stale v prevadzke s platnou stk,ek.

Re: Re: Popular 995 "Liduška"

Datum: 20.01.2015 | Vložil: Milan Morava

Děkuji, dávám Váš vůz do databáze. Pokud můžete poslat foto, budu rád. V 80. letech jezdila jedna "Liduška" v okolí Popradu. Není to ta vaše?

Re: Re: Re: Popular 995 "Liduška"

Datum: 20.01.2015 | Vložil: stano

Nie ,tato moja je v podstate od vyroby v okoli zv,bola predana do jednej firmy v B.B,potom ju odkupil jeden pan zo skonfiskovaneho nepriatelskeho majetku,nasledne ju predal panovy do zv,od ktoreho som ju kupil v r.1986,kde pribeh zacina v roku 1985,podobne ako ten Vas vo vasom članku.

Re: Popular 995 "Liduška"

Datum: 22.02.2015 | Vložil: Petr Štrauch - petr@strauch.cz

přihlašuji svou ,,Lidušku,, do databáze -

r.v. 1939 v.č. 67806

... letos snad vyjede , prodělává menší renovaci .

knihy Škoda Populár

Datum: 31.10.2014 | Vložil: Jirka

Vážení přátelé,
kdysi jsem někde narazil na knihu o Populárku (ani pan Morava ani pan Tuček) a za boha si nemohu vzpomenout ani na název, ani na autora. Pochopitelně odkaz zůstal v padlém počítači).

Re: knihy Škoda Populár

Datum: 07.11.2014 | Vložil: Vraťa

Znám jen ty dvě. Nádherný je také cestopis Tango Argentino. Ten jsem četl snad třikrát.

most

Datum: 20.10.2014 | Vložil: petr

Zdravím. Sháním most přední nápravy na svého Populára 1100 OHV, rv 1938. Kdyby měl někdo nějaký náhradní, beru klidně i se zbytkem rámu. Díky

talířové kolo diferenciál

Datum: 16.10.2014 | Vložil: Ondřej Novák

Zdravím všechny příznivce populárů, hřídel do převodovky jsem sehnal ale zároveň jsem zjistil že potřebuji i talířové kolo, nemáte někdo navíc nějaké? děkuji Ondra

Pastorek do převodovky

Datum: 24.07.2014 | Vložil: Ondra

Ahoj všem, prosím zda by jste někdo něměl na prodej pastorek a eventuelně talířové kolo do převodovky. Pastorek by měl mít 8 zubů. Můj má uštípnutý zub. Moc děkuji. Ondra

Re: Pastorek do převodovky

Datum: 24.07.2014 | Vložil: Vraťa

Zatím jsem měl smůlu. Koupil jsem dvě nápravy a u obou chyběl zub. Také tedy sháním, ale převodovku s diferenciálem.

Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 25.07.2014 | Vložil: ondra

no to ja mam jeden zub nastipnutej, mam ale krasny tenhle hřídel s 7 zuby ale na to zase nemam to velké kolo, to by jsi náhodou neměl? Pak až to sezenu tak bude jedna prevodovka na díly pokud budes neco z toho potrebovat ale nemam cas dyferaku..

Re: Pastorek do převodovky

Datum: 06.08.2014 | Vložil: Ondra

Lidičky stále sháním převodovku na populárka.. nemáte někdo... díky moc

Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 15.08.2014 | Vložil: Milan Morava

Převodovku...jakou ? Diferenciálovou, nebo bez ? K jakému modelu Populara?

Re: Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 31.10.2014 | Vložil: Jirka

Když už jsme nakousli ty převodovky-lze zaměnit -případně za jakých podmínek převodovku s rozvodovkou za diferenciálovou?

Re: Re: Re: Pastorek do převodovky

Datum: 24.11.2014 | Vložil: nejtek

Já sháním převodovku s dif. na 420 r.v.1934 3serie, co se týče pastorku a tal. kola tak by se dal vyrobyt čím víc by Vás bylo tak by to bylo lepší

Tlak v pneumatikách.

Datum: 28.06.2014 | Vložil: Vraťa

Má někdo zkušenosti s tlakem v pneu?_
Jestli foukat podle příručky?

Re: Tlak v pneumatikách.

Datum: 03.07.2014 | Vložil: pepa

foukám podle návodu k obsluze a jezdí jako drak

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek